SHINE GROUP
light of change®

Ceny

Aktuální ceny jsou uvedeny u jednotlivých kurzů/programů a v termínovníku otevřených programů.

Kurzovné a služby

kurzovném je zahrnuta odborná realizace programu, pronájem školicích prostor, organizační a materiálové zabezpečení, technické vybavení, materiály pro účastníky, občerstvení (coffeebreaky, obědové menu včetně 1 nápoje), osvědčení /certifikát o absolvování kurzu/programu.

docházkových kurzů/programů zahrnuje kurzovné i náklady na občerstvení. Kurzovné u docházkových kurzů nezahrnuje náklady na ubytování ani jeho zajištění. V případě zájmu můžeme doporučit ubytování za zvýhodněnou cenu poblíž Tréninkového centra SHINE, kde se programy konají ( Praha 6).

U dlouhodobých výjezdových modulových programů jsou zvlášť hrazeny služby – stravování a ubytování, které jsou plně i zajištěny.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Bonusy

Bonus za platbu předem
Bonus za platbu předem 1 měsíc nebo ve vyhlášeném termínu před zahájením kurzu/programu. Cena kurzovného se snižuje pro ty účastníky, kteří objednají a zaplatí kurz/program měsíc před jeho zahájením nebo v uvedeném vyhlášeném termínu. Tento bonus platí jen u vybraných dlouhodobých kurzů/programů a je vždy uveden u daného programu na webu.

Individuální VIP bonusy, dárkové certifikáty, mimořádné akční nabídky
Bonusy získávají klienti z výše kurzovného. Informace o případném bonusu je uvedena u jednotlivých kurzů či akcí. V případech nároku na více bonusů se klientovi přiznává vždy jen ta vyšší, nekumulují se. Platnost bonusových akcí je datumově ohraničena.

IPMA test Premium za zvýhodněnou cenu
K vybraným otevřeným programům nabízíme možnost absolvovat IPMA test Premium v rámci naší unikátní on-line aplikace Zkouška IPMA nanečisto za zvýhodněnou cenu 1 000 Kč.

Veškeré nároky na uplatnění slev a bonusů je potřeba uvést v poznámce objednávky.

Máte dotazy?

Hana Viertelová (SHINE Consulting s.r.o.)
mobil: +420 731 576 397, e-mail: hana.viertelova@shine.cz

Mgr. Šárka Pojerová (Shine Leadership s.r.o.)
mobil: +420 603 711 594, e-mail: sarka.pojerova@shineleadership.cz

Kontaktujte nás
SHINE Consulting s.r.o.
(+420) 739 428 854
josef.hajkr@shine.cz
Shine Leadership s.r.o.
(+420) 603 711 594
sarka.pojerova@shineleadership.cz
Průvodce na cestě změn v e-mailu:

Nechte si posílat tipy, novinky a pozvánky, které inspirují už tisíce leaderů a manažerů.